Menu BIP
       Instrukcja
       Redakcja BIP
       Strona WWW
       BIP.gov.pl
       Szukaj
       Statystyki

 

Strona główna » Dokumenty » OCHRONA ŚRODOWISKA » Ankieta dotycząca inwentaryzacji wyrobów zawierających azbest na terenie gminy Jutrosin

Ankieta dotycząca inwentaryzacji wyrobów zawierających azbest na terenie gminy Jutrosin


Burmistrz Miasta i Gminy Jutrosin uprzejmie informuje wszystkich właścicieli, zarządców bądź użytkowników nieruchomości o obowiązku wypełnienia i złożenia Ankiety dot. inwentaryzacji wyrobów zawierających azbest na terenie gminy Jutrosin do Urzędu Miasta i Gminy w Jutrosinie, ul. Rynek 26, pok. nr 8.
Wykorzystujący wyroby zawierające azbest ujmuje wynik inwentaryzacji w niniejszej Ankiecie i przedkłada ją Burmistrzowi w terminie do dnia 15 marca 2017 r. Obowiązek przedłożenia ww. informacji wynika z Rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 13 grudnia 2010 roku w sprawie wymagań w zakresie wykorzystywania wyrobów zawierających azbest oraz wykorzystania i oczyszczania instalacji lub urządzeń, w których były lub są wykorzystywane wyroby zawierające azbest (Dz. U. z 2011 r., Nr 8, poz. 31).

Szczegółowe informacje związane z wypełnianiem ankiet można uzyskać w Urzędzie Miasta i Gminy w Jutrosinie, w pok. nr 8 lub pod numerem tel. 65 54 71 598.

Odpowiednie druki są dostępne w Urzędzie Miasta i Gminy w Jutrosinie, pok. nr 8, u Sołtysów wsi

Przypominamy, iż złożenie wypełnionej ankiety o wyrobach zawierających azbest jest niezbędnym warunkiem do ubiegania się o pomoc finansową z zewnątrz na działania związane z demontażem, transportem i unieszkodliwianiem wyrobów azbestowych.

Pliki do pobrania:Informacje powiązane:
Typ dokumentu: OCHRONA ŚRODOWISKA
Kadencja: Kadencja VII (2014 - 2018)
Autor informacji: Marek Glura
Informację wprowadził: Marek Glura
Opublikowany dnia: 2017-02-08
Wprowadzony do BIP dnia: 2017-02-08
Zmian: 0


Powiadom o zmianach w tym dokumencie
Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.Urząd Miasta i Gminy Jutrosin, ul. Rynek 26, 63-930 Jutrosin, tel. 065 547 14 19, fax 065 547 14 51, e-mail: umig@jutrosin.eu