Menu BIP
       Instrukcja
       Redakcja BIP
       Strona WWW
       BIP.gov.pl
       Szukaj
       Statystyki

 

Strona główna » Dokumenty » Komunikaty i ogłoszenia » KOMUNIKAT Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego

KOMUNIKAT Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego


K o m u n i k a t

Zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego


Urząd Miasta i Gminy w Jutrosinie informuje, że Firma EKO Skórtex GIZAŁKI Sp. z o. o zaprasza swoich Klientów do uczestnictwa w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.
Do tej pory zdecydowana większość zużytego sprzętu AGD i RTV trafiała na wysypiska śmieci powodując poważne zagrożenia dla organizmów żywych. Sprzęt ten zawiera wiele substancji trujących, które po wydostaniu się z uszkodzonego urządzenia przenikają do środowiska naturalnego niszcząc je. Segregacja odpadów, odpowiednie przetworzenie i unieszkodliwienie ich niebezpiecznych elementów pomoże ochronić nasze otoczenie.
W dniach 10.06.2010r. i 9.12.2010r. na terenie Gminy Jutrosin odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Każdy Klient, który ma podpisaną z EKO Skórtexem Gizałki Sp. z o.o. umowę na wywóz odpadów komunalnych będzie mógł się go pozbyć bezpłatnie i zgodnie z prawem. Nie będzie zabierany zużyty sprzęt zdekompletowany, tzn. np. bez obudowy lub bez agregatu, kineskopu, transformatorów itp.
W ramach zbiórki odbierane będą m.in.:
• chłodziarki, zamrażarki,
• telewizory,
• komputery,
• sprzęt AGD (kuchenki, zmywarki),
• kuchenki mikrofalowe,
• odkurzacze,
• drobny sprzęt AGD (czajniki, suszarki, żelazka).
Zużyty sprzęt AGD i RTV będzie odbierany spod posesji tylko i wyłącznie od Klientów, którzy zgłoszą posiadanie takich odpadów miesiąc przed wyznaczoną datą wywozu (tj. w miesiącu maju i listopadzie ) Szczegółowe informacje o zbiórce udzielane będą pod numerem telefonu: 065/ 54 71 598 lub 062/ 74112 52.
                      BURMISTRZ
                        Miasta i Gminy Jutrosin
                      inż. Zbigniew Koszarek
Informacje powiązane:
Typ dokumentu: Komunikaty i ogłoszenia
Kadencja: Kadencja V (2006 - 2010)
Autor informacji: Katarzyna Zuziak
Informację wprowadził: Katarzyna Zuziak
Opublikowany dnia: 2010-02-23
Wprowadzony do BIP dnia: 2010-02-23
Zmian: 0


Powiadom o zmianach w tym dokumencie
Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.Urząd Miasta i Gminy Jutrosin, ul. Rynek 26, 63-930 Jutrosin, tel. 065 547 14 19, fax 065 547 14 51, e-mail: umig@jutrosin.eu